Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Výslekdy 2. kola ml. žactva

3. 6. 2013

Tak už mám výsledky, ale jsou tak "kvalitní", že je zatím radši ani nikdo nechce vyvěsit někde veřejně. Už ve Slatiňanech přišla Katrin o finále B, když rozhodčí udělali špatně pořadí v cíli. Místo ní byla ve finále naše jiná malinkatá zívodnice, která potom ve finále neměla šanci. Škoda. Kvůli tomu bohužel neměla Katrin žádné body, ale 9,1s na 60m a 393cm do dálky jsou moc hezké výkony. Katrin potom běžela ještě 300m, kde to na body také nestačilo, ale 52,2s stačilo na slušné dvanácté místo.

Z děvčat se zúčastnila ještě Kristýna, která má v míčku výkon 26,64m. Ale po závodě mi říkala spíš 35, tak kdo ví, zda nejde opět o chybu. Těch 35m by už bylo na hranicic bodovaných míst.

Z kluků opět závodil Lukáš a zase z toho bylo finále B na 60m a finále v dálce. Ve finále Lukáš běžel za 9,1s, ale s časem z prvního kola mohl být na druhém kole klidně ve finále A. V dálce si udělal Lukáš hned prvním pokusem osobák výkonem 395cm. A bylo by to možná poprvé i přes čtyři metry, kdybysme nezačali během závodu ladit delší rozběh. Takhle to nakonec stačilo na 8. místo. Takže to byla dvě osmá místa a celkem 6 bodů pro tým. Sedm bodů potom ještě přidala štafeta B na 4x60m, která i s Lukášem skončila na čtvrtém místě.

Poslední z naší skupiny, kdo do Slatiňan jel, byl Matěj. Ten sice věkem ještě patří do přípravek, ale protože tak dobře hází míčkem, byl nominován do mladších žáků. Matěj předvedl 46,17 metrů a skončil na sedmém místě, což týmu přineslo 4 body.

Můžete se podívat i na pár fotek (snad ještě doplním fotku Matěje na míčku, kterou jsem asi zapomněl přehrát z foťáku).

Příští kolo bude na domácím stadionu, tak snad budou konečně i pořádní rozhodčí a neuděláme si ostudu jako v Chrudimi a Slatiňanech.