Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Výsledky 1. kola přípravek

24. 5. 2013

Tak jsou konečně i výsledky ze středečního prvního kola přípravek. Protože nemám čas a chci vám výsledky dopřát, moc k tomu nenapíšu. Týmy chlapců i děvčat na prvním místě, což je skvělé. Dále už konkrétní výsledky (za jménem je datum narození, potom počet bodů, čas na 60m, skok daleký, míček a čas na 600m):

 

1. Hvězda SKP Pardubice „A“ 2677

Max Seifert, 260103 806 9.76 345 31.57 2:09.30

Matěj Balcar, 280904 741 9.82 336 30.50 2:11.54

Adam Novák, 150403 575 10.14 299 29.85 2:17.85

Martin Kvapil, 030804 555 10.24 288 26.11 2:14.79

Marek Řihák, 281002 482 9.65 293 29.67 2:34.75

David Ulich, 070704 462 10.12 332 17.65 2:23.73

 

4. Hvězda SKP Pardubice „B“ 2115

Matěj Kopsa, 231202 598 10.67 307 43.67 2:22.12

Alan Matějka, 080302 571 10.10 280 27.12 2:15.68

Filip Německý, 141002 494 10.75 308 22.68 2:15.71

Adam Brebera, 050303 452 10.13 314 24.30 2:27.40

Ondřej Dvořák, 03 371 10.92 297 27.86 2:29.05

Vít Novák, 151002 330 10.31 273 31.47 2:41.76

 

5. Hvězda SKP Pardubice „C“ 1326

David Vlasák, 200602 405 10.25 329 28.55 2:12.51

Martin Víšek, 260803 396 10.89 230 26.72 2:20.18

Marek Kubišta, 070302 268 11.57 291 25.71 2:37.45

Tomáš Mach, 251003 257 11.55 265 28.18 2:37.94

Patrik Rygailo, 05 69 11.14 261 10.45 2:48.93

Mimo družstva

Filip Konečný, 311203 HVEPA 540 10.41 304 21.82 2:12.95

Jan Šulc, 050702 HVEPA 476 10.75 268 26.76 2:16.12

David Labík, 300302 HVEPA 401 10.89 284 23.70 2:21.65

Alexandr Foglar, 061103 HVEPA 101 11.43 273 15.47 2:50.53

 

 

1. Hvězda SKP Pardubice „A“ 4011

Simona Spěváková, 120202 1295 9.54 386 23.56 2:04.63

Karolína Špinarová, 060203 1222 10.56 369 37.08 2:04.69

Barbora Janíčková, 290503 799 9.81 348 17.40 2:29.68

Magdalena Guričová, 03 695 10.05 291 16.07 2:23.85

Adéla Chalupská, 270303 652 10.86 325 17.04 2:21.26

Tereza Horáková, 270603 480 11.10 280 15.09 2:25.85

 

3. Hvězda SKP Pardubice „B“ 3416

Ema Stratílková, 130102 1059 10.07 330 35.40 2:16.91

Lucie Žáčková, 230802 1028 10.12 332 30.67 2:13.47

Veronika Střešňáková, 250904 691 10.38 309 15.44 2:20.91

Taťána Slámová, 271102 638 10.52 306 16.88 2:23.80

Linda Šťouračová, 110604 617 10.58 321 15.60 2:27.53

Tereza Růžková, 261102 614 10.87 306 15.42 2:20.08

 

6. Hvězda SKP Pardubice „C“ 1374

Nikola Blehová, 250803 616 11.08 304 18.12 2:19.59

Anna Němcová, 170304 423 11.69 271 12.34 2:20.36

Anežka Kolláriková, 210503 185 10.77 199 - -

Tereza Hezinová, 080604 150 11.76 260 12.80 4:14.66

Lucie Bubeníčková, 240105 4 12.64 199 6.82 3:03.85

Ema Machková, 07 2 13.18 181 6.83 3:01.14

 

Mimo družstva

Kateřina Knotková, 180702 HVEPA 562 10.91 300 18.91 2:26.45

Anežka Bayerová, 061003 HVEPA 547 11.20 295 20.30 2:24.69

Klára Chmelová, 04 HVEPA 533 10.31 296 13.99 2:34.35

Jana Bezdíčková, 201103 HVEPA 509 11.16 301 13.17 2:23.03

 

Náhledy fotografií ze složky Závody přípravek - 22.5. 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář